Maria na Evian Golf Championships 

Po krótkiej wizycie w Stuttgarcie, gdzie Maria miała spotkanie biznesowe z firmą Porsche, (wszystko na ten temat w poprzednich notkach), Maria zawitała do francuskiego miasta Evian-Les-Bains.

Miasteczko Evian-Les-Bains leży we wschodniej części Francji, przy samej granicy ze Szwajcarią. Miasto słynie przede wszystkim z głównego źródła wydobycia leczniczej wody źródlanej, która słynie na świecie z wysokiej zawartości wapnia, magnezu, sodu i siarczanów. 

Firmą, która zajmuje się wydobyciem i sprzedażą tej wody, jest firma Evian. 

Przypomnę, iż Sharapova jest światową ambasadorką marki Evian od 2010 roku.

Celem wizyty Marii w mieście Evian-Le-Bains jest odbywający się tam turniej golfowy Evian Golf Championships, pod głównym patronatem marki Evian. 

Sharapova jako najbardziej znana, światowa ambasadorka tej firmy, pojawiła się na zawodach golfowych jako gość honorowy.

Evian Golf Championships to kobiecy turniej golfowy, rozgrywany na obiekcie Evian Resort Golf Club. Po raz pierwszy turniej odbył się w 1994 roku. Od tamtego czasu odbywa się co roku we wrześniu. 

Maria na turnieju golfowym Evian Golf Championships 2016 pojawiła się wczoraj, 16 września. Tego dnia rozgrywana była 2 runda tych zawodów. 

Maria w koszulce promującej Evian przed zawodami:

Marka w trakcie zawodów:

Maria odwiedziła turniej golfowy Evian Golf Championships również dzisiaj, 17 września, podczas rozgrywek rundy 3. Poinformowała o tym fanów w filmiku na swojej aplikacji na smartphony i iphony:

“W drodze na grę w golfa, a właściwie na oglądanie golfu. Nikt nie chce przecież oglądać mnie grającej w golf.”Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s