Maria wychodzi z hotelu w Nowym Jorku

Maria Sharapova przebywa obecnie w Nowym Jorku. 

W ostatnich tygodniach Maria spędzała czas w swoim domu w Los Angeles. Wydawało się, iż to właśnie tam Sharapova zostanie, aby poznać ostateczną decyzję CAS, (Court of Arbitration for Sport), na temat długości swojego zawieszenia.

Przypomnę, iż dziś 4 października o godzinie 15:00, CAS ogłosi swoją decyzję w sprawie apelacji Marii o całkowitą kasację lub redukcję dwuletniego zawieszenia od profesjonalnej gry w tenisa nałożoną na nią przez ITF. 

Sharapova przyleciała do Nowego Jorku najprawdopodobniej ze względów organizacyjnych związanych z ogłoszeniem przez CAS swojej decyzji.

W Nowym Jorku mieszkają i pracują prawnicy Marii. Od dziś Sharapova będzie też mogła w końcu wypowiadać się na temat swojego zawieszenia, możliwe więc, że szykują nam się nowe wywiady. W trakcie trwania procesu Rosjanka nie wypowiedziała, ani jednego słowa na temat afery antydopingowej, ponieważ tak nakazuje prawo. Dziś proces oficjalnie dobiega końca i Sharapova będzie mogła w końcu zabrać w tej sprawie głos. Być może zamierza już w Nowym Jorku głośno wypowiedzieć się na temat wydarzeń z ostatnich miesięcy.

Wczoraj, 3 października, paparazzi “przyłapali” Marię, kiedy ta wychodziła z Bowery Hotel w dzielnicy Lower East Side, (południowo- wschodnia część Manhattanu w Nowym Jorku). 

Maria miała na sobie kurtkę, którą dla firmy Nike zaprojektował Riccardo Tisci.3 thoughts on “Maria wychodzi z hotelu w Nowym Jorku

    1. Jestem umiarkowanie zadowolona. Liczyłam na powrót w styczniu 2017, ale kwiecień też jest sukcesem. Poszli jej na rękę, bo mogli się uprzec i nic nie zredukować. Więc jest OK 🙂

  1. Ja też miałam nadzieję, że skrócą do roku. 😦 Szczególnie po tych wyciekach w sprawie sióstr Williams i Rafaela Nadala…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s