Maria na konferencji prasowej przed rozgrywkami WTT Smash Hits

Jak informowałam w poprzedniej notce, Maria przez ostatnie dwa dni przebywała w Las Vegas.

Głównym celem jej pobytu w amerykańskiej stolicy rozrywki, były tenisowe rozgrywki pokazowe  o nazwie “WTT Smash Hits” organizowanie przez Billie Jean King oraz Eltona Johna.

Bezpośrednio przed rozpoczęciem pokazowych meczów, wczoraj 10 października,  tenisiści wzięli udział w specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej.

Konferencja prasowa odbyła się w luksusowym hotelu i kasynie Caesars Palace położonym przy głównej ulicy w mieście Las Vegas, Las Vegas Strip.

Na konferencji oprócz Marii pojawiła się legendarna tenisistka, Billie Jean King, jedne z najlepszych amerykańskich tenisistów w historii John McEnroe oraz australijski tenisista Mark Philippoussis.

masha-wtt-2016-press-04

masha-wtt-2016-press-05

masha-wtt-2016-press-06

masha-wtt-2016-press-03

masha-wtt-2016-press-07

masha-wtt-2016-press-08

Na konferencji prasowej Mari wypowiedziała się na temat swoich planów związanych z powrotem na kort w kwietniu 2017 roku:

“Bezpośrednio przed moim powrotem na kort w kwietniu będę chciała zagrać kilka meczów pokazowych. Jeszcze nie wiem dokładnie gdzie i kiedy, ale wiem, że nawet najsolidniejszy trening nie zastąpi ogrania meczowego. Nie mam zamiaru grac wielu meczów pokazowych, ale kilka przed powrotem na pewno mi pomoże.”

“Ten mecz pokazowy znaczy dla mnie bardzo wiele. Być znowu na korcie i grać przed publicznością to coś czego bardzo mi brakowało. Oprócz tego te pokazowe mecze mają charakter charytatywny, więc nie mogłam sobie wymarzyć lepszego powrotu na kort po takim długim czasie.”

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s