Maria zagra w pokazowym meczu tenisowym w Puerto Rico!

Po ogłoszeniu przez CAS decyzji o tym, iż Maria Sharapova może powrócić na światowe korty już w kwietniu 2017 roku, Rosjanka rozpoczęła plany treningowe, które w najlepszy sposób przygotują ją do udanego powrotu.

W jednym z październikowych wywiadów dla stacji CNN, Sharapova powiedziała, iż jednym z etapów jej przygotowań będzie rozgrywanie meczów pokazowych. Maria stwierdziła, iż nic nie zastąpi meczy granego przy publiczności z prawdziwym sędzią i wynikiem na tablicy.

Sharapova jeszcze w tym roku zaczyna realizować swój plan grania pojedynków tenisowych z konkurentkami z WTA Tour.

Wczoraj, 15 listopada, świat tenisowy obiegła wiadomość, iż Maria Sharapova będzie honorowym gościem pierwszej edycji pokazowego turnieju “Monica Puig Invitational”.

“Monica Puig Invitational” to pokazowy mecz tenisowy organizowany przez tenisistkę z Puerto Rico, Monicę Puig. Monica zdobyła w tym roku złoty medal olimpijski i tym samym stała się legendą i bohaterką swojego kraju. Dzięki temu statusowi postanowiła zorganizować swój własny tenisowy turniej pokazowy. Na swojego pierwszego gościa wybrała samą Marię Sharapovą.

Mecz pokazowy między Marią a Monicą w ramach “Monica Puig Invitational” odbędzie się 15 grudnia 2016 roku w stolicy Puerto Rico, San Juan, na arenie Coliseo de Puerto Rico Jose Miguel Agrelot, która mieści 16 tys. osób.

Monica Puig o udziale Marii w jej turnieju pokazowym:

“Jestem ogromnie wdzięczna niesamowitej mistrzyni Marii Sharapovej, iż weźmie udział w moim turnieju. Dzięki niej nasz mecz będzie pełen walki, emocji i dobrej zabawy.”

Plakat promujący mecz pokazowy między Marią Sharapovą a Monicą Puig:

cxtxitqxgaacfly

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s