Maria na premierze nowych modeli samochodów Porsche

W kwietniu 2013 roku Maria Sharapova została pierwszą w historii światową ambasadorką marki Porsche.

Współpraca Marii oraz firmy Porsche układała się rewelacyjnie. Sharapova, jako najpopularniejsza sportsmenka świata, promowała tę luksusową markę w każdym zakątku ziemii oraz zwyciężała w turnieju tenisowym w Stuttgarcie, sponsorowanym przez Porsche.

Po zawieszeniu Marii jako tenisistki, Porsche wstrzymało z nią współpracę. Jednak po ogłoszeniu przez CAS decyzji o tym, iż Sharapova może wrócić na kort w kwietniu 2017 roku, Porsche natychmiastowo ogłosiło, że Maria ponownie jest ich światową ambasadorką.

Po uroczystej gali otwarcia Porsche Experience Center, (więcej na ten temat w poprzednich notkach), Maria, ponownie w tym tygodniu, pojawiła się na evencie marki Porsche.

Wczoraj, 16 listopada, Maria Sharapova wraz z aktorem Patrickiem Dempsey, była honorowym gościem na premierze nowego Porsche: Porsche 911 RSR oraz Porsche Panamera 4 E Hybrid.

Model Porsche 911 RSR oficjalnie zadebiutuje na drogach w styczniu 2017 roku na wyścigu Daytona natomiast Porsche Panamera zadebiutuje na drogach w roku 2018.

Maria i Patrick Dempsey oficjalnie odsłonili nowe modele Porsche i byli pierwszymi osobami, które mogły zasiąść za kółkami tych samochodów.

Premiera nowych modeli samochodu Porsche odbyła podczas corocznego, listopadowego festiwalu motoryzacyjnego, odbywającego się w Los Angeles: LA Auto Show, który odbywa się w hali Los Angeles Convention Center.

Instagram Marii:

Rise and Shine from the LA Auto Show. Hello Porsche 911 RSR…👀🏎

A post shared by Maria Sharapova (@mariasharapova) on

Twitter Marii:

Podczas premiery nowego Porsche Maria miała na sobie czarną sukienkę i srebrne szpilki:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s