Maria na musicalu “Hamilton” w Nowym Jorku

Po obfitujących w treningi i eventy sponsorskie poprzednich tygodniach, Maria Sharapova postanowiła odpocząć i wyjechać na chwilę ze swojego domu w Los Angeles.

Sharapova, 18 listopada, przyleciała do Nowego Jorku, aby spotkać się ze swoimi przyjaciółmi i zrelaksować się przed pracowitym dla niej grudniem, (Maria w ostatnim miesiącu roku będzie grała szereg pokazowych meczów tenisowych o czym dokładniej w poprzednich notkach).

Maria do Nowego Jorku przyleciała ze swoją najlepszą przyjaciółką jeszcze z czasów dzieciństwa, Estelle La Porte oraz ze swoją bardzo dobrą znajomą Arianą Kukors, dwukrotną mistrzynią świata w pływaniu. Panie na miejscu spotkały się ze znajomym Marii Akinem Akman, trenerem personalnym celebrytów oraz modelem IMG. Sharapova od kilku miesięcy uczestniczy w jego programie sportowo- lifestylowym: Soul Cycle.

Grupa przyjaciół postanowiła w sobotni wieczór, 19 listopada, wybrać się na Broadway do teatru Richard Rodgers na musical pod tytułem “Hamilton’.

Musical “Hamilton” jest oparty na prawdziwej historii człowieka, który uczestniczył w tworzeniu państwa USA, Alexandra Hamiltona. Musical święci obecnie triumfy i jest najchętniej oglądanym przedstawieniem w Nowym Jorku.

Instagram Marii:

Instagram Akina Akman:

Instagram Ariany Kukors:

NY Nights ⭐️ (Matt didn't get the picture memo)

A post shared by Ariana Smith (Kukors) (@arianakukors) on

 

Advertisements

8 thoughts on “Maria na musicalu “Hamilton” w Nowym Jorku

  1. Nie masz wrażenia, że Marię i Akina może łączyć coś więcej? 😉 Bardzo bym chciała żeby się jej w końcu z kimś ułożyło..

    1. Mam wrażenie, że Maria bardzo by chciała, żeby łączyło ja coś więcej z Akinem 😉 jak oglądam zdjęcia z NYC to na każdym widzę jej maślane oczy w kierunku Akmana 😉 może coś z tego będzie, a może już jest. Akin wygląda na fajnego człowieka, tworzyliby super parę 🙂

  2. Jeśli to prawda, ze nie zagrała, bo nie mieli jej z czego opłacić to bardzo spadła w moich oczach. Uwielbiam ja, ale tyle nie grała, powinna brać każda możliwa okazje, zeby wracać na kort, rozgrywać mecze. A tu proszę. Niby to mecze pokazowe, ale ona teraz najbardziej potrzebuje jakiegokolwiek rozegrania. Śmieszna sprawa. Faktycznie ta kasa jest jej tak potrzebna jak…

    1. Moim zdaniem właśnie nie powinna brać każdej okazji, bo to uczyni z nią desperatkę. Maria Sharapova to wielka, światowa marka. Nie możesz obniżać swoich płac, bo zrobisz to raz i będziesz musiała to już robić zawsze. Dwa mecze w Singapurze naprawdę nic by nie zmieniły w jej toku przygotowań. Mamy pokazowke w Puerto Rico, a takie prawdziwe przygotowania rozpoczną się od stycznia. Plotkuja o pokazówce w Sankt Petersburgu w lutym 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s