Maria zagra w International Premier Tennis League!

Kiedy na początku października, CAS ogłosił decyzję o tym, iż Maria Sharapova może wrócić na światowe korty już w kwietniu 2017 roku, Rosjanka w wywiadzie dla CNN przyznała, iż jednym z elementów przygotowań do jej powrotu, będzie gra pokazowych meczów tenisowych.

Maria konsekwentnie realizuje swój plan i już za nieco ponad dwa tygodnie pojawi się oficjalnie na tenisowym korcie.

Wczoraj, 19 listopada, świat tenisowy obiegła wiadomość, iż Maria Sharapova zagra w pokazowych rozgrywkach tenisowych o nazwie International Premier Tennis League. 

International Premier Tennis League to pokazowe rozgrywki tenisowe, które zostały wprowadzone w kalendarz sezonu tenisowego w 2013 roku. Odbywają się zawsze w grudniu, czyli czasie intensywnym przygotowań tenisistów do rozpoczęcia nowego sezonu w nowym roku.

W turnieju biorą udział reprezentacje kilku azjatyckich miast i państw: Singapuru, Japonii,  Delhi i Dubaju. Każde miasto reprezentują grupy innych tenisistów, którzy przez cały czas trwania rozgrywek walczą między sobą o punkty. 

Maria Sharapova dołączy w tym roku do reprezentantów Singapuru: drużyny Singapore Slammers i w dniach 6-8 grudnia w Singapurze na arenie SG Indoor Stadium, wesprze drużynę w ich zmaganiach o zwycięstwo w International Premier Tennis League.

Oprócz Marii dla drużyny Singapore Slammers zagrają takie postacie jak Nick Kyrgios, Belinda Bencic i Carlos Moya.

Oto oficjalny plakat drużyny Singapore Slammers:

Maria w International Premier Tennis League zagra po raz trzeci w swojej karierze. Sharapova zadebiutowała w tych rozgrywkach w 2014 roku w drużynie Manila Mavericks:

Rok temu Maria grała dla drużyny Japan Warriors:


Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s