Autobiografia Marii ma trafić na sklepowe półki we wrześniu 2017 roku!

W listopadzie 2015 roku Maria Sharapova za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku, poinformowała fanów, iż rozpoczęła prace nad swoją autobiografią. Maria napisała wtedy, iż rozsądną datą wydania wydaje się jesień 2017 roku.

Przewidywania Marii sprawdziły się i jak podaje jedna z wydawniczych stron, autobiografia Marii Sharapovej ma ukazać się 12 września 2017 roku, czyli zaraz po zakończeniu wielkoszlemowego US Open.

Autobiografia Marii ma zawierać 304 strony, a ozdabiać mają ją czarno białe fotografie wykonane przez najlepszych fotografów świata. Wstępnie, jeden egzemplarz książki ma kosztować 27 dolarów amerykańskich.

Do sieci przedostał się również wstępny opis autobiografii. Zaznaczam, iż jest to tylko szkic i nie wiadomo, czy pojawi się on w oficjalnym opisie książki:

c3nimfxwyaq5vbu

“Wzlot, upadek i ponowny wzlot tenisowej sensacji, Marii Sharapovej.

Maria Sharapova w młodym wieku została jedną z najlepszych, najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej opłacanych sportsmenek świata. W wieku 17 lat wygrała Wimbledon. W wieku 18 lat została numerem 1 światowego rankingu. Do dziś wygrała 5 turniejów wielkoszlemowych. Jej status gwiazdy przeniósł się również poza kort, w modę, filantropię i biznes. Ale w absolutnym szczycie swojej sławy Sharapova napotkała nowe wyzwanie, nie przeszła testu antydopingowego. Świat był zszokowany, sponsorzy byli niemile zaskoczeni, a sama Maria została ukarana dwuletnim zawieszeniem. Pomimo zwycięskiej apelacji, Maria w dalszym ciągu walczy o udowodnienie swojego talentu i pozycji na korcie. W tej porywającej autobiografii, Sharapova opowiada całą swą historię, poprzez początki na Syberii, aż po zawieszenie od gry w tenisa. Sharapova opowiada swoją historię w taki sam sposób w jaki gra w tenisa. Nie ma tu barier, strachu, kłamstw. Jest tylko dzikość, szczerość i prowokacja. Historia Sharapovej jest inspirującą opowieścią o wytrwałości, braku strachu, otwartości, jest zupełnie niezapomnianą przygodą.”

Promocja autobiografii Marii ma być bardzo intensywna. Sharapova ma uczestniczyć w wielu spotkaniach autorskich, promować książkę na całym świecie oraz zorganizować huczną premierę swojej książki.

3c97c5d644fef12002d7fd94932624c7

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s