Treningi Marii w IMG Tennis Academy w Bradenton! 

W poprzedniej notce informowałam o tym,  iż Maria Sharapova została “przyłapana”  przez paparazzich na lotnisku LAX w Los Angeles.

Okazało się,  iż Rosjanka opuszczała swój dom w Los Angeles,  po to,  aby zwiększyć intensywność swoich treningów tenisowych.

Sharapova wczoraj,  9 lutego,  przybyła do miasta Bradenton na Florydzie, gdzie od razu po przylocie rozpoczęła treningi na kortach IMG Tennis Academy. 

IMG Tennis Academy to jedna z największych i najbardziej prestiżowych szkół tenisowych na świecie.  Jej założycielem jest amerykański trener tenisa ziemnego,  który wychował w swojej akademii grono legendarnych tenisistów, Nick Bolletieri.  Wśród nich znajduje się sama Maria Sharapova, która rozpoczęła naukę w tej akademii, mając 7 lat. 

Sharapova odbyła wczoraj na kortach IMG Tennis Academy w Bradenton  intensywny,  kilkugodzinny trening na korcie. Marii towarzyszyli jej współpracownicy: trener główny Sven Groeneveld,  trener od przygotowania fizycznego Yutaka Nakamura, fizjoterapeuta Jerome Bianchi oraz sparingpartner z akademii IMG.

W trakcie treningu Marii,  na kortach pojawił się również Nick Bolletieri, który dawał całej ekipie cenne wskazówki.

Instagram Marii:

Zdjęcia wykonane przez jednego z fanów:

Trening Marii z dnia 10 lutego. Według relacji fana trening był bardzo intensywny, Maria grała piłki zza linii końcowej, a jej trener Sven, był bardzo pozytywny i zachęcał Rosjankę do konkretnych i szybkich ataków:

c4uerqtw8aeomwg

c4uerqvxuaajuck

c4uf5pewmaa2bxh

Twitter Marii:

Trening z dnia 12 lutego.  Marii towarzyszył jej przyjaciel,  niemiecki tenisista Tommy Haas.  Maria i Tommy najpierw przeprowadzili intensywną rozgrzewkę na korcie ze swoimi trenerami od przygotowania fizycznego, a następnie rozegrali między sobą mecz pod okiem swoich głównych trenerów. 

Twitter Marii:

Instagram Marii:

There's no substitute for this 💁#SundayFunDay

A post shared by Maria Sharapova (@mariasharapova) on

Maria,  Walentynki 2017, również spędziła na korcie tenisowym.  Rosjanka nie zwalnia tempa i na całego szykuje się do swojego powrotu do rozgrywek WTA. 

Twitter konta SpacePova:

Twitter Marii:

Instagram Marii:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s