Maria została inwestorką aplikacji Charly! 

Wczoraj,  17 lutego,  na oficjalnej stronie internetowej Marii Sharapovej,  pojawiła się informacja,  iż Rosjanka została inwestorką aplikacji Charly. 

Aplikacja Charly to jedna z najnowszych aplikacji na iphony i smartphony,  która pozwala ludziom z całego świata na kontakt ze znanymi osobistościami. 

Każdy użytkownik  może napisać do wpływowej osoby,  która posiada profil na aplikacji Charly, i porozmawiać z nią na tematy dotyczące mody, urody, sportu,  biznesu,  podróży czy związków. 

W ten sposób można osobiście rozmawiać ze znanymi osobami z różnych branży. 

Kontakt odbywa się w formie 1:1, co oznacza,  że fan ma kontakt ze swoim idolem lub osobą, która go interesuje, oko w oko.  

Danej osobistości można wysłać wiadomość tekstową: koszt 1 dolara amerykańskiego. Wideo:koszt 10 dolarów amerykańskich.Wiadomość głosową: koszt 15 dolarów amerykańskich. 

Wszystkie pieniądze,  które Maria zarobi poprzez aplikacje Charly zostaną przeznaczone na jej fundację: Sharapova Foundation. 

Krótkie wideo,  które Maria zamieściła dla fanów na temat aplikacji Charly:

“Cześć kochani,  tu Maria.  Zapraszam Was do kontaktu ze mną poprzez aplikacje Charly.  Jestem bardzo podekscytowana faktem,  iż jestem częścią tej platformy,  gdzie możecie kontaktować się oko w oko z ekspertami w dziedzinie urody, mody, podróży i wielu innych fascynujących rzeczy. Zostawcie mi wiadomość głosową lub wiadomość tekstową,  a ja odpowiem najszybciej jak się da.  Do usłyszenia, zainstalujcie Charly! “


Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s