Maria zagra w pokazowej rozgrywce “Tie Break Tens” w Madrycie 

Wczoraj, 21 lutego,  świat tenisowy obiegła informacja, iż Maria Sharapova będzie jedną z gwiazd biorących udział w pokazowych rozgrywkach “Tie Break Tens”. 

Rozgrywki “Tie Break Tens” odbędą się 4 maja w Madrycie na obiekcie Caja Magica. Zmagania odbędą się we współpracy z turniejem Mutua Madrilena Open w Madrycie, który odbywa się kilka dni później i do którego Sharapova otrzymała dziką kartę. 

Tegoroczne rozgrywki “Tie Break Tens” będą już czwartą edycją tego wydarzenia. Udział w nich weźmie 16 tenisistów,  zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy będą walczyć ramię w ramię.  Rozgrywki polegają na zagraniu super szybkiego tie-breaka do 10-ciu wygranych punktów. Oprócz Marii w rozgrywkach swój udział jak narazie potwierdzili: Japończyk Kei Nishikori i Hiszpan Feliciano Lopez. 
Pula nagród w turnieju wynosi 500.000$. Część z tych pieniędzy zostanie przekazana na cele charytatywne. 

Twitter “Tie Break Tens”:

Oświadczenie Marii:

” Jestem podekscytowana szansą zagrania po raz pierwszy w rozgrywkach Tie Break Tens. Format zagrania tylko 10 punktów w tie-breaku sprawia,  że musimy prezentować najlepsze zagrania już od pierwszego punktu. To czyni cały event niezwykle emocjonującym i zabawnym do oglądania. “One thought on “Maria zagra w pokazowej rozgrywce “Tie Break Tens” w Madrycie 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s