Maria na gali Vanity Fair Oscar Party 

Po dwutygodniowym kampusie w akademii tenisowej IMG Tennis Academy w Bradenton na Florydzie, gdzie Maria intensywnie trenowała, Rosjanka powróciła do swojego domu w Los Angeles.

Sharapova skorzystała z krótkiej przerwy między treningami i wybrała się na jedną z najbardziej prestiżowych gali świata.

Wczoraj, 26 lutego, bezpośrednio po uroczystej ceremonii wręczenia Oscarów, odbyło się najsłynniejsze na świecie after party, organizowane przez prestiżowy magazyn zajmujący się modą: Vanity Fair. 

Vanity Fair Oscar Party to jeden z najbardziej znanych, luksusowych i prestiżowych eventów na świecie. Zapraszani na niego ludzie to śmietanka towarzyska świata showbiznesu, biznesu, polityki i sportu.

Gala Vanity Fair odbyła się w centrum sztuki Wallis Annenberg Center w Beverly Hills w Los Angeles. Prowadził ją wybitny dziennikarz Graydon Carter. 

Podczas gali Maria miała na sobie sukienkę gruzińskiego projektanta Davida Koma, do której dobrała czarne szpilki od Jimmy Choo oraz torebkę i biżuterię od Anity Ko i Jacka Vartanian. 

Na gali Vanity Fair Oscar Party, Maria zadebiutowała w 2007 roku. Od tamtej pory pojawiła się na niej 3 razy, (w 2012, 2013 i w 2016 roku).

Sharapova jest jedną z najbardziej znanych sportsmenek świata, która pojawia się na oscarowym after party.

Instagram Marii:

Oficjalne zdjęcia z gali Vanity Fair Oscar Party:

c5re23tvmaacqjf-jpg-large

2 thoughts on “Maria na gali Vanity Fair Oscar Party 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s