Maria w drodze powrotnej z treningu 

Maria Sharapova przebywa obecnie w swoim domu w Los Angeles, gdzie intensywnie przygotowuje się do swojego powrotu na światowe korty tenisowe. 

Maria codziennie, razem ze wszystkimi swoimi współpracownikami, trenuje na siłowni oraz na korcie. Rosjanka ani na moment nie zwalnia tempa. Jej powrót na korty po zawieszeniu, jest jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów sportowych w tym roku i będzie obserwowany przez dosłownie cały świat. 

Przypomnę, iż pierwszy mecz Marii po piętnastomiesięcznej przerwie, odbędzie się podczas turnieju Porsche Tennis Grand Prix w Stuttgarcie dnia 26 kwietnia. 

Wczoraj, 27 marca, paparazzi “przyłapali” Sharapovą, kiedy ta razem ze swoimi trenerami wracała z treningu w klubie Manhattan Beach Country. 

Maria nie była zadowolona z obecności wścibskich fotografów. Na dodatek, ku zaniepokojeniu fanów, na lewej kostce Marii pojawił się bandaż i worek z lodem. 

Kontuzja na niecały miesiąc przed powrotem to z pewnością ostatnia rzecz o jakiej marzy Sharapova o jej fani. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego i worek z lodem jest tylko wyrazem nadmiernej ostrożności. 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s