Maria nową pracownicą przedsiębiorstwa finansowego UBS! 

Wczoraj, 11 lipca, świat obiegła informacja, iż Maria Sharapova została nową doradczynią w firmie UBS Wealth!

Maria Sharapova przez 10 lat z rzędu, (lata 2005- 2015), królowała na samym szczycie listy najlepiej zarabiających sportsmenek świata sporządzanej przez prestiżowy magazyn biznesowy Forbes.

Sharapova przez wiele lat była światową ambasadorką luksusowych marek, (m.in. TAG Heuer, Canon, Land Rover, Motorola, Sony Ericsson, Tiffany & Co, Nike, Porsche czy Evian), dzięki którym jej zarobki roczne poza kortem, przekraczały kwotę 20 mln dolarów!

Maria poszła jednak o krok dalej i w 2012 roku założyła swoją własną firmę Sugarpovą, która odnosi na świecie spore sukcesy.

Sharapova jest również inwestorką w firmie kosmetycznej Supergoop oraz w platformie społecznościowej Charly.

Maria Sharapova to wielka branża i marka, która zachwyca biznesmenów z całego świata.

Firma UBS, to przedsiębiorstwo finansowe, które powstało w Szwajcarii.  Swoje oddziały ma jednak jeszcze w Nowym Jorku. Zajmuje się bankowością prywatną, inwestycyjną i obrotem papierów wartościowych.

Maria Sharapova dołączyła do szeregu biznesmenów, filantropów i przedsiębiorców, którzy mają pomóc firmie UBS zrealizować pięcioletni plan znacznego powiększenia wydajności w obsłudze klientów płci żeńskiej.

Według pomysłodawczyni planu, doktor Mary Harvey, dobra prywatne posiadane przez kobiety zdecydowanie zwiększą swoją wartość w przeciągu najbliższych pięciu lat, w porównaniu do mężczyzn.

Pięcioletni plan UBS, w którym bierze udział Maria Sharapova, ma zapewnić kobietom niezbędną wiedzę i pewność siebie, aby mogły na stałe zagościć w inwestycjach do tej pory zdominowanych przez męski świat.

Pierwsze spotkanie nowego personelu UBS miało miejsce pod koniec czerwca tego roku. 

Na razie nie wiadomo, czy działania Sharapovej dla UBS będą miały charakter publiczny czy firma postanowi trzymać każdy jej krok w tajemnicy.

 

 


Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s