Maria wycofała się z turnieju Rogers Cup w Toronto! 

Po wczorajszym wycofaniu się z turnieju Bank of the West Classic w kalifornijskim Stanford, (wszystko na ten temat w poprzedniej notce), kwestią czasu było wycofanie się Marii z kolejnego, zaplanowanego turnieju. 

Z powodu bólu w lewym przedramieniu, który Maria poczuła po meczu I rundy turnieju w Stanford, Sharapova skonsultowała się ze swoim lekarzem, który w celach prewencyjnych odradził jej grę w kolejnych meczach. 

Turniej Rogers Cup w kanadyjskim Toronto rozpoczyna się już w najbliższy poniedziałek 7 sierpnia. Sharapova otrzymała do tego turnieju dziką kartę, niestety nie będzie mogła z niej skorzystać. 

Oficjalne oświadczenie Marii:

“Bardzo mi przykro, iż muszę opuścić Rogers Cup w tym roku. Jestem bardzo wdzięczna organizatorom, że przyznali mi dziką kartę i fanom w Toronto za ich wsparcie. Jestem rozczarowana, że kontuzja po raz kolejny trzyma mnie zdala od kortów. Mam zamiar pracować tak mocno jak tylko się da, aby powrócić do gry najszybciej jak to możliwe.”

Kolejnym turniejem Marii ma być turniej Western & Southern Open w Cincinnati, który rozpocznie się 14 sierpnia. 

Na razie nie wiadomo jaka będzie decyzja Marii odnośnie gry w tym turnieju. Sharapova z pewnością będzie informować fanów o postępach w leczeniu kontuzji i o decyzjach co do kolejnych startów.

Advertisements

2 thoughts on “Maria wycofała się z turnieju Rogers Cup w Toronto! 

    1. Tak, jest to bardzo możliwe. Myślę, że optymistyczna wersja zakłada powrót na azjatyckie turnieje. Jeśli wtedy będzie się już dobrze czuła to na pewno będzie chciała grać, chociażby ze względu na poprawę rankingu. Ale tak jak mówię, to optymistyczna wersja moim zdaniem.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s