FIRMY, KTÓRYCH AMBASADORKĄ JEST MARIA

nike73592 Największa firma zajmująca się produkcją sportowych ubrań, która swoją siedzibę ma w Stanach Zjednoczonych w mieście Portland. Firma istnieje od 1964 roku. Maria gra w ubraniach tej firmy of początku swojej kariery.

headHead_Logo_K Wiodąca firma zajmująca się produkcją sportowego wyposażenia. Firma założona w 1950 roku w Baltimore. Maria gra rakietami tej firmy od 2011 roku.

celcom Najstarsza malezyjska firma telekomunikacyjna. Jako pierwsza w historii uzyskała licencję na produkowanie własnych telefonów komórkowych. Maria została ambasadorką tej firmy w styczniu 2014r.

.

Supergoop-Logo-390x142  Prestiżowa, amerykańska marka kosmetyków chroniących skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym UV. Kosmetyki produkowane są tylko i wyłącznie z ekologicznych produktów najwyższej klasy. Znajdziemy tu maski i maseczki do twarzy, balsamy do ciała, mgiełki nawilżające, kremy do opalania, balsamy do ust, olejki do ciała czy serum do twarzy. Maria jest nie tylko ambasadorką tej firmy, ale również jej współwłaścicielką od marca 2014 roku.

NetJets_Logo Luksusowa, amerykańska firma, która zajmuje się wynajmem prywatnych samolotów. Została założona w 1964 roku i była pierwszą na świecie firmą, która oferowała klientom wynajem samolotów. Maria została ambasadorką tej firmy w styczniu 2016 roku.

EvianLogo2.svg

Luksusowa, francuska firma produkująca wodę mineralną. Woda wydobywana jest z francuskich alp, a butelki w której jest sprzedawana projektowały takie sławy jak Christian Lacroix i Jean Paul Gaultier. Maria jestambasadorką tej firmy od 2010 roku.

porsche-normal

Porsche to luksusowa marka produkująca samochody. Główna siedziba firmy znajduje się w Stuttgarcie. Maria została pierwszą w historii światową ambasadorką tej marki w kwietniu 2013 roku.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s